Współpraca

Miej wpływ na przyszłość diagnostyki

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą rozwijać z nami swoje kompetencje, jak również instytucje zainteresowane wykorzystaniem naszych narzędzi lub Systemu Diagnoz w swojej działalności, realizowanych programach profilaktycznych czy społeczno-edukacyjnych.

Diagności

Jesteś psychologiem bądź pedagogiem, interesuje Cię obszar diagnozy dzieci i młodzieży? Chcesz dołączyć do naszego zespołu, który opracowuje narzędzia diagnostyczne wykorzystujące najnowsze osiągnięcia metodologiczne i technologiczne?

Pracownicy naukowi

Jesteś pracownikiem naukowym, zajmującym się zagadnieniami z obszaru psychologii, pedagogiki czy psychiatrii? Chcesz wykorzystać opracowane przez nas narzędzia do własnych projektów?
A może masz ciekawy pomysł bądź dane, które chciałbyś skomercjalizować?

Wydawcy testów

Masz świetne narzędzie diagnostyczne w wersji papier-ołówek, które chciałbyś udostępnić diagnostom w naszym systemie diagnoz?
Chcesz przeprowadzić badania normalizacyjne korzystając z dedykowanej aplikacji informatycznej?

Szkoły

Chcesz, żeby Twoja szkoła dołączyła do badań normalizacyjnych prowadzonych w ramach opracowywanych narzędzi diagnostycznych, otrzymała indywidualny raport podsumowujący wyniki badań w szkole na tle wszystkich pozostałych placówek biorących udział w projekcie, wraz z interpretacją?